SLIM FOOD

hubnutí a zdravý životní styl

 
 

Potravinářský výrobek Slim Food je určen pro ty, kteří hledají jednoduchou, snadno přístupnou a dobře vyváženou dietu.Dodává základní stopové prvky a nutriční složky, které těžko najdete ve vysoce zpracovaných modifikovaných potravinách z důvodu modifikace, stavu životního prostředí nebo kondice půdy. Slim Food se může používat jako kompletní strava (jelikož pokrývá denní potřebu energie lidí, kteří jsou na dietě), nebo jako její doplněk (jako zdravá svačina mezi hlavními jídly, nebo místo vybraného jídla). Produkt je pro organismus a zažívací trakt zcela bezpečný. Obsahuje lepek z pšenice jednozrnky - více v obsahu tohoto letáku. Představuje nabídku praktické a pohodlné stravy pro celou rodinu - pro děti jako zdravé malé občerstvení mezi jídly bez rafinovaného, zpracovaného cukru a umělých sladidel.

Účinky

  • pilotní studie ukazují, že lidi dodržující dietu SLIM FOOD mohou ztratit 3-5 kg během jednoho týdne
  • doporučená denní dávka: nejvýše 8 sušenek (přibližně 280 g)
  • složky produktu obsahují mnoho základních stopových prvků, vitamínů a také zdravé tuky
  • produkt představuje vynikající alternativu k vysoce zpracovaným potravinám, chudým na nutriční ​​hodnoty
  • poskytuje požadovanou dávku energie
  • dává pocit sytosti, nevyvolává pocit hladu

Průměrné výživové ​​hodnoty  ve 100 g

 

Energetická hodnota

348,87 kcal

Bílkoviny

13,75 g

Tuky

17,57 g

Sacharidy

31,77 g

Vláknina

8,70 g        

  •    
   

Popis složek SLIM FOOD

Cizrna - známý jako římský hrách, zlepšuje trávení a snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Už 100 g cizrny pokrývá 24% denní potřeby fosforu, 14% hořčíku a až 43% vitamínu B9. Stejných 100 g obsahuje 7,6 g vlákniny i 8,9 g bílkovin.

Pšenice jednozrnka - je bohatá na bezpečný lepek a proteiny (dokonce o 50% více než pšenice obecná), obsahuje kyseliny, které se nevyskytují v obyčejné či v špaldové pšenici: fenyloalanin, tyrosin, methionin a isoleucin), které mají příznivý vliv na práci nervové soustavy.

Čočka - obsah lehce stravitelných proteinů, vápníku a železa, betakaroténu a vitamínů B a PP posiluje fyzickou aktivitu a příznivě ovlivňuje organismus. Má pozitivní vliv na srdce a krevní oběh, snižuje hladinu cholesterolu, zabraňuje náhlému zvýšení hladiny cukru v krvi. Dodává pocit sytosti.

Sezamový olej - vitamín B, který je v něm obsažen, je neocenitelný v prevenci kardiovaskulárních onemocnění a infarktů. Sezamin spolu s vápníkem regulují krevní tlak a snižují hladinu cholesterolu, zpomalují hromadění tukové tkáně a zásobují svaly výživnými složkami.

Rýžový sirup - přírodní sladidlo, které se skládá z lehce vstřebatelných sacharidů, glukózy a maltózy, díky nim se déle tráví a proto pomáhá udržovat stálou hladinu cukru v krvi. Představuje bohatý zdroj mnoha minerálních látek včetně draslíku, hořčíku, železa, manganu a zinku.

Spirulina - silný antioxidant, užitečná v prevenci rakoviny. Podporuje činnost jater a ledvin během procesu detoxikace, posiluje imunitní systém. Snižuje hladinu "špatného" cholesterolu (LDL) a triglyceridů, normalizuje hladinu cukru v krvi. Eliminuje překyselení organismu.

Lněné semínko - prostředek s ochranným účinkem na zažívací trakt. Semena mají mírně projímavé vlastnosti a usnadňují vyprazdňování. Lněné semínko snižuje hladinu cholesterolu v krvi, narušuje vstřebávání glukózy v zažívacím traktu. Má protisklerotické, protirakovinné a protizánětlivé vlastnosti.

Med - působí detoxikačně a dokonale očišťuje. Je nenahraditelný při zvýšené fyzické a duševní námaze, při dlouhých chronických chorobách a při vyčerpanosti.

Mandle - zdroj mnoha nutričních látek: obsahují nenasycené mastné kyseliny, hořčík, měď, vlákninu, tokoferoly. Mandle, díky unikátnímu složení, mají příznivý vliv na kardiovaskulární systém, snižují hladinu cholesterolu, bojují proti volným radikálům a zabraňují přibývání na váze.

Plody acai - díky velkému množství vlákniny urychlují metabolismus a trávení. Poskytují dlouhotrvající pocit sytosti, čímž pomáhají kontrolovat a postupně omezovat množství přijímaných kalorií. Podporují činnost srdce. Obsahují velké množství vitamínů a minerálních látek, jsou také bohaté na antioxidanty, které zpomalují proces stárnutí a brzdí vývoj rakovinných buněk.

Amarant - díky vysokému obsahu vlákniny zabraňuje zácpě, podporuje peristaltiku a látkovou přeměnu. Je lehce stravitelný, nezatěžuje zažívací trakt. Snižuje hladinu cholesterolu, může preventivně působit při některých druzích rakoviny a také zpomaluje proces stárnutí organismu. Brzdí rozvoj žaludečních vředů a zlepšuje paměť a nervovou soustavu.

Olivový olej - snižuje hladinu "špatného" cholesterolu, chrání organismus před rozvojem nemocí oběhového ústrojí, včetně ischemické choroby srdeční a aterosklerózy. Podporuje hubnutí, snižuje hladinu cukru v krvi. Zpomaluje procesy stárnutí organismu.

Extrakt ze zeleného čaje - pomáhá redukovat a zpomalovat příznaky stárnutí organismu. Má blahodárný vliv na oběhovou soustavu. Podporuje proces spalování tuků během spánku. Výborně podporuje organismus v boji s nadváhou a obezitou.

Hořké kakao - regeneruje buňky, zpomaluje procesy stárnutí, snižuje tvorbu a uvolňování volných radikálů, je také přírodním antioxidantem. Redukuje zažívací problémy. Snižuje riziko vzniku aterosklerózy, snižuje krevní tlak. Zlepšuje náladu, redukuje hladinu stresu, zvyšuje uvolňování endorfinů.

Strouhaný kokos - zdroj vlákniny nezbytné pro normální fungování zažívacího traktu. Užívaný v příslušném množství také podporuje hubnutí a snižuje pocit hladu.

Slunečnice  - senzační zdroj vitamínu E a všech vitamínů skupiny B, díky čemuž podporuje fungování nervové soustavy. Podporuje činnost srdce a oběhovou soustavu. Pomáhá v boji proti migrénám a svalovým křečím. Snižuje hladinu cholesterolu v krvi, chrání před srdečními chorobami a působí preventivně proti vzniku rakoviny prostaty.

Skořice - zdroj vlákniny, železa, vápníku a manganu. Přirozený antioxidant, který bojuje proti volným radikálům, zpomaluje proces stárnutí buněk, působí preventivně proti vzniku rakoviny a nemocí oběhové soustavy. Urychluje metabolismus, zlepšuje trávení a pomáhá hubnout. Účinně potlačuje chuť na sladkosti a navozuje pocit sytosti.

Dýňová semínka - obsahují mnoho vitamínů (včetně vitamínu B1, B2, B3 a B9) a stopové prvky tj. mangan, hořčík, fosfor, zinek či železo. Jsou opravdovými kapslemi zdraví a krásy. Dýňová semínka představují také bohatý zdroj zinku - nezvykle užitečné látky při léčbě onemocnění kůže.

Vlašské ořechy - obsahují vysokou koncentraci mastných kyselin ze skupiny Omega-3, jsou bohaté na vlákninu, vitamíny skupiny B, hořčík, antioxidanty (vitamin E). Jsou také zdrojem rostlinných sterolů, ale hlavně mononenasycených a polynenasycených mastných kyselin, které snižují koncentraci "špatného" LDL cholesterolu.

Složení

lněné semínko, pšenice jednozrnka, med, čočka, rýžový sirup, amarantová mouka, cizrnová mouka, slepičí vejce, kakao, plody acai, sezamový olej, olivový olej, mandle, vlašské ořechy, dýňová semínka, strouhaný kokos, slunečnice, extrakt ze zeleného čaje , spirulina, sůl, skořice.

Produkt sušený a následně krátce pečený v páře při teplotě 70 - 110 ° C. Tento postup zajišťuje trvanlivost produktu po dobu několika týdnů a umožňuje zachování většiny vlastností jednotlivých složek SLIM FOOD, které pocházejí převážně z BIO a EKO hospodářství.

Dávkování

1 tyčinka každých 60-75 minut po dobu 6 dní v týdnu (6 sušenek denně). Pro dosažení optimálního výsledku se sedmý den doporučuje konzumace lehce stravitelných a nízko kalorických jídel. Produkt je vhodný pro děti jako zdravé malé občerstvení mezi jídly.

Doporučení

Doporučuje se pít denně 2-2,5 l vody. Pro odkyselení organizmu se nedoporučuje pít více než jednu kávu denně, ani konzumovat alkohol. Produkt je vhodný pro lidi s intolerancí laktózy a lepku (viz: popis pšenice jednozrnky).

Doplňkové informace

Tyčinky obsahují mandle a ořechy. Přečtěte si složení uvedeno výše a na etiketě balení.

V prvních dnech diety lze pozorovat pokles energie a v některých případech i bolesti hlavy. Je to následek omezení konzumace jednoduchých sacharidů, na které si naše tělo zvyklo v důsledku vysoce zpracovaných potravin bohatých na cukry. V případě výskytu příliš nepříjemné bolestí hlavy doporučujeme konzumaci malé dávky (maximálně 100 g) ovoce nebo vypití 1-2 sklenic vody s medem. 

V prvních dnech se může vyskytnout pocit chladu a častá stolice. Je to efekt čištění organismu od toxinů a usazenin. Po několika dnech si tělo zvykne na zdravou dietu SLIM FOOD a bude čerpat stále více energie a tuku z organismu. Poté nepříjemnosti odezní. 

DŮLEŽITÉ

V případě cukrovky a dalších onemocnění by měl produkt fungovat jako doplněk každodenní stravy, po předcházející konzultaci s ošetřujícím lékařem.

Skladování

Skladujte na suchém místě, z dosahu přímého slunečního světla při teplotě 0-8°C.