NUTRIVI představuje řadu vysoce kvalitních výživových doplňků. Základní myšlenkou jeho vzniku byla odborná a holistická podpora zdraví.

 
  • Přípravky NUTRIVI jsou založeny na jedinečných technologiích získávání životně nezbytných aktivních látek z různých druhů ryb a jejich kombinaci s jinými "životodárnými molekulami", které v komplexu, např. v Biopeptide Complex, prokazují neuvěřitelné účinky. 
  • Díky prof. Frydrychovi víme, jakou důležitou úlohu v našem organismu sehrávají výživné složky, aminokyseliny, peptidy, kolagen a ostatní bílkoviny. Ze zdravotního a terapeutického hlediska jsou jedinečné vlastnosti nutraceutik přínosem díky holistickému, komplexnímu účinku na lidský organismus. Nutraceutika NUTRIVI jsou odpovědí na absenci rovnováhy způsobenou civilizačními změnami. Obnovování homeostázy v organismu prostřednictvím správného doplňování výživných složek je klíčové v procesu zmírňování působení negativních faktorů životního prostředí, a díky nám se stalo možné. Správné spojení vybraných extraktů vyvolává synergický efekt, čili znásobení účinnosti jednotlivých komponent. Kromě toho mají takto vybrané složky holistický, a neselektivní účinek na organismus, jako je tomu v případě léčiv.

 

NUTRIVI představuje oporu pro:

 

* kosterní systém

* oběhovou soustavu

* nervovou soustavu

* metabolizmus

* imunitní systém

 

peterkova.wellu.eu/