RECENZE

 

Martina Suková - městská policie

 
* Jaký jste měla problém?
 

Mým problémem byly dlouhou dobu pigmentové skvrny, s nimiž jsem si já prostřednictvím dostupných kosmetických přípravků nevěděla rady. Lékařský verdikt - s tím se musíte naučit žít.

* Proč jste si vybrala Lucii Peterkovou?

Paní Lucii Peterkovou znám delší dobu. Její rady v oboru kosmetiky a zdraví a poskytnuté produkty se mi velmi osvědčily, proto jsem ji oslovila i v souvislosti s řešením mé kožní vady. 

* Jaké máte výsledky s  kosmeceutikou LARENS?

Přípravky, jenž užívám na základě doporučení druhý měsíc jsou alarmující, neboť co nedokázali lékaři či lékárenské přípravky za dlouhá léta, mé pigmentové skvrny na obličeji jsou markantně světlejší. Pokusem sama na sobě, kdy všechny, krom jedné skvrnky, jsem ošetřovala poctivě 2x denně jsem zjistila, že neošetřené místo je stále stejně hnědě zbarvené a ostatní se zjemňují a světlají. Jsem ráda, že jsou mezi námi tací, kteří své práci rozumí a umí druhému pomoci.

recenze napsaná v srpnu 2016

 

Jarka Rumlová - obchodnice

 
* Jaký jste měla problém?
 

Řešila jsem hlavně akné a suchou pleť.

* Proč jste si vybrala Lucii Peterkovou?

Lucii jsem si vybrala na základě důvěry, kterou ve mě vzbuzovala a sledovaní jejího Fb mě přesvědčilo, že to mám zkusit.   

 

* Jaké máte výsledky s  kosmeceutikou LARENS?

Výsledky mám suprové -  méně vrásek s čímž jsem ani nepočítala :-), akné je minulostí a už se mi konečně neloupe nos. A nakonec mám i méně rozšířených pórů.

 

Andrea Hůlková - maminka na mateřské dovolené

 
 

 

Jaký jste měla problém?
 

Měla jsem mastnou pleť (čelo, nos a bradu), pigmentové skvrny a jizvu po císařském řezu.

* Proč jste si vybrala Lucii Peterkovou?

Lucie mi byla doporučena a našla jsem si jí na fb.
 

* Jaké máte výsledky s  kosmeceutikou LARENS?

Výsledky: pleť má sjednocenou barvu, pigmentové skvrny nejsou tak výrazné jak byly před aplikací kosmeceutiky. Pleť již není mastná. Jizva po císařském řezu mi krásně postupně mizí. Takže maximální spokojenost.